Jump to content

Recommended Posts

Nick :  Kirry
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngNick Admin  : cal991
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngData : 5/21/2020
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngMotiv : Am luat gag fara motiv de la acest admin . schimba mapele fara vot , cand da la vot da doar o singura mapa ... la playeri codati da kick ... si cand ii spui sa sa uite ..sta 5 secunde spectator si spune ca nu are cod ... am inteles ca are grad de moderator ...si poate sa dea ban la un player codat ..azi am vazut ca a dat destroy la unul ... deci putea sa dea destroy si la celalalt player anuntat de mine ...  
Counter-Strike-Deleted-Scenes-icon.pngDovadă :    https://imgur.com/a/4vbNWsc   

Cred ca nick-ul admin-ului este Call911

@Call911 - te rog sa raspunzi !

Daca nu se prezinta pe forum Call911 , propun sa primeasca downgrade , la VIP

Am schimbat mapa fara vot in doua cazuri care cred eu sunt normale, cand sunt playeri mai multi bagi o harta mai mare si cand sunt mai putini bagi o harta mai mica orisicum asta se intampla sa o fac rar.

Am incercat sa dau ban sau destroy nenumarate ori dar mi s-a spus in consola ca nu am acces si sincer asta am si cerut de la Mex in momentul cand i-am cerut respectiva pozitie, dar ceea ce spune Kirryi ca am dat destroy altcuiva este neadevarat cum nu am dat ban sau destroy niciodata, eu zic sa fi multumit ca a fost cineva acolo Kiriy si a putut da kick codatului si am putut juca in continuare un joc corect,fara coduri, ti-am dat kick si gag pentru faptu ca tu imi spuneai ce sa fac si ca ce praf sunt eu ca admin, asa cum sunt eu praf sunt admin si am grija de serveru asta si sunt activ mereu pe server. 
Nu am nimic cu tine si eu sunt respectuos cu restu nu conteaza cat de praf sunt ei ca admini sau player si te rog si pe tine sa o faci la fel. 
Numai bine!

Multumesc pentru raspuns Call911

(ps . update pe forum la Admin server 😉 )

Incercati sa nu se mai repete astfel de evenimente intre voi. 

Kirry , tu ai primit access de SanTineL , te rog sa intri logat ca admin. (altfel , poate nu ai nevoie de el)

Have FUN and play FAIR.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...